Gratis inspiration på LinkedIn

Følg Gravlund på LinkedIn og bliv klogere på gummiets forunderlige verden!

Følg os

KONTAKTOPLYSNINGER

Bemærk: Intet salg til private
  • Gravlund Industrigummi A/S
  • Industriparken 10-14
  • DK-2750 Ballerup
  • CVR: 31491436
  • Bank: Nordea
  • Konto nr.: 2217-0565239791
  • Iban: dk6320000565239791
  • Swift: ndeadkkk


Kontaktpersoner

Mads Gravlund



Direktør

E-mail: mads@gravlund.dk

Tlf: +45 20 44 21 84

Benedicte Bodilsen



Administrationschef

E-mail: benedicte@gravlund.dk

Tlf: +45 23 42 40 89

Under ansættelse



Salgschef

E-mail: sales@gravlund.dk

Tlf: +45 44 66 98 30

Michael Markussen



Produktionschef

E-mail: michael@gravlund.dk

Tlf: +45 20 36 00 77

Heidi Olesen



Salgsassistent

E-mail: heidi@gravlund.dk

Tlf: +45 44 66 98 30

Jesper Persson



Modtagelse, efterbehandling og forsendelse

E-mail: jesper@gravlund.dk

Tlf: +45 44 66 98 30

Betina Leth Nielsen



Bogholderi

E-mail: betina@gravlund.dk

Tlf: 44669830

Dansk Hospitalsklovne
Til top